krysztal napisał(a):

Debilizmem to jest używanie słowa"kontuzjogenny" w odniesieniu do Brody.....
Kontuzjogenny to jest sztab medyczny w Wiśle
|
Dokładnie tak jest. Nie pojmuję jak bramkarz może naderwać mięśnie brzucha i to na koniec okresu przygotowawczego. To, że wcześniej miał problemy z plecami to dowód, że tam nie mają pojęcia co się dzieje.