FraMat napisał(a):

Na oficjalnej w I drużynie mamy tylko dwóch bramkarzy Brodę i Ratona.
Akurat wypożyczyliśmy sobie Biegańskiego.
Zostaje Raton.
Na co liczymy? Na szczęście?
Młody Szewczyk z Wisły II będzie rezerwowym?
I to wszystko?
|
Młody Stępak. Liczenie na Brodę który ma co chwile kontuzje wyszło jak zwykle.