leszekpw napisał(a):

|
Miał rację Markus, że Broda nie nadaje się na jedynkę, gdyż jest kontuzjogennym. Debilizmem było temu zaprzeczac.
|
Debilizmem to jest używanie słowa"kontuzjogenny" w odniesieniu do Brody.....
Kontuzjogenny to jest sztab medyczny w Wiśle