|
Hiszpanie koniec końców tak się obronili wynikami w tamtym sezonie, że mając lepszą ekipę niz teraz, wyłożyliśmy się na finiszu rozgrywek dwa razy.
Odeszli od nas dobrzy zawodnicy w tym sezonie. Doszedł słaby Raton i tragiczny Eneko - tak się broni obecny rzut Hiszpanów. Goku można zaliczać jako nabytek z polskich podwórek, bo był już zweryfikowany w I lidze.
Od psów to wyzywam takich śmieci jak drozd, którzy pomawiają, kłamią na mój temat. Markus to kolejny niepełnosprytny medrzec, który powiedział a i nie umie powiedzieć b.
Od idiotów czy debili, to mnie nauczył sam Jarosław Królewski, ze tutaj jest forum dla takich osobników więc to chyba nic strasznego, że po nim powtarzam?
Zobaczymy na koniec sezonu kto się okaże trollem. Obym to ja nim został.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|