|
Markus, w sedno. Im bardziej będziemy olewać trolla i nie wdawać się z nim w dyskusję tym szybciej mu się znudzi, jak Koalikowi, ktory ograniczył aktywność do minimum, jak się ludzie poznali na nim. W dodatku Jaroo1 wyzywa wszystkich od debili, idiotów, psów, itp... a olać jego wypowiedzi ciepłym moczem. Rude i Hiszpanie się sami obronią, wynikami.
|