Jaroo1 napisał(a):

A jest kasa na ściągnięcie kogoś? Jest w ogole ktoś na oku? Bo chyba tu było uznawane, że jest problem bogactwa. Skoro Kiko taką perełkę jak Raton miał na oku kiedyś i od tego czasu nikt lepszy mu się nie nawinął, to nie wiem czy nagle znajda kogos. I czy sa pieniądze, skoro transferów teraz nie robimy i pewnie Biegański poszedł na wypożyczenie zeby jeszcze coś oszczedzić.
Wszystko wygląda tak, ze nas już wpieprza brak awansu rok temu - jeśli nie będzie nowego bramkarza to chyba jasno można stwierdzić, ze na chwilę obecną już jesteśmy bankrutem i tylko liczymy na awans.
Broda wypada na 4-6 tygodni. Powiedzmy, że od końca marca go nie ma, ciekawe co dalej, pewnie wróci i już nawet nie zbuduje formy do końca sezonu, może jeszcze raz się zdąży połamać. Do końca marca gramy 6 meczów. Także Broda praktycznie na pół rundy wypadł.
|
Nie wiem czy jest kasa, na chłopski rozum jak się gdzieś oddaje Biegańskiego na rok to powinno się coś z tego mieć no ale to jest Wisła..