Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28492
Stary 10.02.2024, 09:37
A jest kasa na ściągnięcie kogoś? Jest w ogole ktoś na oku? Bo chyba tu było uznawane, że jest problem bogactwa. Skoro Kiko taką perełkę jak Raton miał na oku kiedyś i od tego czasu nikt lepszy mu się nie nawinął, to nie wiem czy nagle znajda kogos. I czy sa pieniądze, skoro transferów teraz nie robimy i pewnie Biegański poszedł na wypożyczenie zeby jeszcze coś oszczedzić.

Wszystko wygląda tak, ze nas już wpieprza brak awansu rok temu - jeśli nie będzie nowego bramkarza to chyba jasno można stwierdzić, ze na chwilę obecną już jesteśmy bankrutem i tylko liczymy na awans.
Broda wypada na 4-6 tygodni. Powiedzmy, że od końca marca go nie ma, ciekawe co dalej, pewnie wróci i już nawet nie zbuduje formy do końca sezonu, może jeszcze raz się zdąży połamać. Do końca marca gramy 6 meczów. Także Broda praktycznie na pół rundy wypadł.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując