Co prawda nie Wisła ale ...
https://www.meczyki.pl/newsy/spore-k...-news/232453-n
Cytat:
W Lechii Gdańsk się nie przelewa. Po raz kolejny zanosi się na opóźnienia w wypłatach pensji dla pracowników. Według naszych ustaleń wypłaty w lutym odbędą się z opóźnieniem, tak jak w miesiącu poprzednim. Rośnie także zdenerwowanie wśród podwykonawców, pracujących przy organizacji meczów gdańskiej drużyny, wobec których są duże zadłużenia.
Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/spore-k...-news/232453-n
|