Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
93232
09.02.2024, 20:32
MaLk
napisał(a):
Przecież od blisko dwóch lat nasza polityka wypożyczeń sprowadza się wyłącznie do błagalnego poszukiwania kogoś, kto weźmie na siebie chociaż część wynagrodzenia ludzi i ulży w ten sposób naszej liście płac. Dlaczego akurat Biegański miałby być tu wyjątkiem?
A może by tak zapłacić Amerykanom żeby skrócić wypożyczenie wobec kontuzji Brody
ciacho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciacho
Znajdź inne posty napisane przez ciacho