|
Na oficjalnej w I drużynie mamy tylko dwóch bramkarzy Brodę i Ratona.
Akurat wypożyczyliśmy sobie Biegańskiego.
Zostaje Raton.
Na co liczymy? Na szczęście?
Młody Szewczyk z Wisły II będzie rezerwowym?
I to wszystko?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|