Drozd napisał(a):

Czy dobrze mi się wydaje, że nasz mega talent został wypożyczony do hameryki za frajer? Czy może jeszcze do tego dopłaciliśmy?
|
Przecież od blisko dwóch lat nasza polityka wypożyczeń sprowadza się wyłącznie do błagalnego poszukiwania kogoś, kto weźmie na siebie chociaż część wynagrodzenia ludzi i ulży w ten sposób naszej liście płac. Dlaczego akurat Biegański miałby być tu wyjątkiem?