Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93230
Stary 09.02.2024, 20:27
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Czy dobrze mi się wydaje, że nasz mega talent został wypożyczony do hameryki za frajer? Czy może jeszcze do tego dopłaciliśmy?
Przecież od blisko dwóch lat nasza polityka wypożyczeń sprowadza się wyłącznie do błagalnego poszukiwania kogoś, kto weźmie na siebie chociaż część wynagrodzenia ludzi i ulży w ten sposób naszej liście płac. Dlaczego akurat Biegański miałby być tu wyjątkiem?
Odpowiedz cytując