|
Warto zauważyć, że w zasadniczym temacie coś się jednak zmieniło i dobrze by było poczekać na efekty. Bo żaden właściciel się nie pojawi w klubie w którym im piłkarze dłużej trenują tym słabiej grają, a tak przez ostatnie lata było.
Jeżeli trening będzie rozwijał piłkarzy to nie tylko, nie trzeba będzie liczyć jedynie na drogie zakupy, ale będzie coś można zarobić na sprzedaży tych wytrenowanych.
Jeżeli piłkarze będą grali dobrze, nie muszą wszystkiego wygrywać, wystarczy że przez 90 minut będzie widać że chcą wygrać. To stadion będzie pełny. Sponsorzy będą chętniej pokazywać się przy Wiśle itd.
Klucz do sukcesu to efektywny trening i ambitna postawa na boisku. Reszta jest konsekwencją.
|