|
Ilu już tych zagranicznych sponsorów przyszło lub znanych firm w kraju dzięki medialności klubu? Przecież Jarek zna Muska, całą globalną ekipę to dlaczego jeszcze nikogo nie przekonał chociaż do drobnego wsparcia? Przypominam, że za klub i dział sportowy(sztab itd) odpowiadają ludzie bez doświadczenia. Tkwimy w gównie po uszy, większość klubów odjechała nam finansowo i infrastrukturalnie, ostatnie 5 lat to strata czasu i gigantycznych pieniędzy. Transparentność kończy się wtedy jak chodzi o dane, informacje, które już nie są zgodne z narracją Jarka. Wiele raportów, prezentacji obiecywał i do dzisiaj nie dotrzymał słowa(sobolenka, koszty organizacji meczów itd) Chyba każdy dział leży w tym klubie, należało oczyścić klub z ludzi, którym się nie chce robić. Wszystko robione jest w tym klubie od dupy strony.
|