Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2962
Stary 08.02.2024, 20:24
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Gdańsk jako miasto jest oczywiście mniejszy ale Gdańsk jako Trójmiasto jest już porównywalny.
Zaś co do "brak awansu 4 liga" to IMHO bzdura. Synerise stać na utrzymanie Wisły choć coś trzeba będzie pociąć. A ponieważ na Wiśle testowane jest sportowe AI to jest i powód by Wisłę utrzymywać.
Statów z 4 ligi nie ma więc nawet w przypadku braku awansu (tfu, tfu, odpukać) będzie nadal 1 liga.
Mówisz tutaj o firmie, która obrót ma mniejszy niż Wisła dług...
Widzę, że część z Was nie ma nawet pojęcia, kto zarządza Wisłą i jaki biznes prowadzi.
Do tego mówimy o biznesie, który żyje tylko dlatego, że ktoś do niego dosypuje miliony bo jeszcze w żadnym roku nie było wstanie na siebie zarobić.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując