Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2959
Stary 08.02.2024, 16:39
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Tobie ten granat to chyba w zębach wybuchnął że takie brednie pi...szesz. Na pewno nie pomyliłeś forum?
Jeśli chodzi o wartość medialną to Wisła robi regularne badania, a choćby patrząc na ilość interakcji to przeskakuje większość klubów E-klapy.

https://krakow.naszemiasto.pl/wisla-.../ar/c2-9590775





Tak, tak, zastępy ekSZpertów z forum tłuką ... w większości bez znajomości tematu. Szczególnie zabawne są te wpisy, gdzie twierdzicie, że Synerise jest od lat bankrutem.
Szanowny pracowniku marketingu Wisły.
Dziękuję za uspokojenie mnie, po przeczytaniu tego artykułu już wiem, że przyszłość Wisły z pewnością będzie bogata finansowo i sportowo.
P.S.
Wg ciebie napisałem brednie tzn. obajtek nadal jest prezesem orlenu? W lecie będzie nowa umowa z orlenem (wiesz czy tylko marzysz o tym)?
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 08.02.2024 o godz. 16:48.
Odpowiedz cytując