pepe72 napisał(a):

Tobie ten granat to chyba w zębach wybuchnął że takie brednie pi...szesz. Na pewno nie pomyliłeś forum?
Jeśli chodzi o wartość medialną to Wisła robi regularne badania, a choćby patrząc na ilość interakcji to przeskakuje większość klubów E-klapy.
https://krakow.naszemiasto.pl/wisla-.../ar/c2-9590775
Tak, tak, zastępy ekSZpertów z forum tłuką ... w większości bez znajomości tematu. Szczególnie zabawne są te wpisy, gdzie twierdzicie, że Synerise jest od lat bankrutem.
|
Szanowny pracowniku marketingu Wisły.
Dziękuję za uspokojenie mnie, po przeczytaniu tego artykułu już wiem, że przyszłość Wisły z pewnością będzie bogata finansowo i sportowo.
P.S.
Wg ciebie napisałem brednie tzn. obajtek nadal jest prezesem orlenu? W lecie będzie nowa umowa z orlenem (wiesz czy tylko marzysz o tym)?