pepe72 napisał(a):

Gdańsk jako miasto jest oczywiście mniejszy ale Gdańsk jako Trójmiasto jest już porównywalny.
Zaś co do "brak awansu 4 liga" to IMHO bzdura. Synerise stać na utrzymanie Wisły choć coś trzeba będzie pociąć. A ponieważ na Wiśle testowane jest sportowe AI to jest i powód by Wisłę utrzymywać.
Statów z 4 ligi nie ma więc nawet w przypadku braku awansu (tfu, tfu, odpukać) będzie nadal 1 liga.
|
Ile tobie można tłuc że Synerise nie stać na utrzymywanie samej siebie i bez pieniędzy inwestorów to trup a gdzie dopiero utrzymywanie Wisły.