pepe72 napisał(a):

|
Przed wyborami Orlen nie wypowie Wiśle umowy sponsorskiej, bo nowemu zarządowi takie pieniądze wiszą, a obcięcie ich medialnej Wiśle to będzie jednak strzał w kolano.
|
Chodziło mi o to, że nasz przyjaciel obajtek już nie jest prezesem orlenu, a jego następca niekoniecznie będzie chciał podpisywać nową, kilkumilionową umowę ze średniakiem 1 ligi bo ktoś mu zaraz może wytknąć takie wywalanie kasy. Medialna Wisła... hahahaha.
Więc co będzie w tym kontekście po czerwcu (zakończeniu obecnej umowy) to się okaże.