pepe72 napisał(a):

|
Przed wyborami Orlen nie wypowie Wiśle umowy sponsorskiej, bo nowemu zarządowi takie pieniądze wiszą, a obcięcie ich medialnej Wiśle to będzie jednak strzał w kolano.
|
A po co miałby wypowiadać, skoro umowa jest do końca sezonu?
Tutaj jest mowa w ewentualnym przedłużeniu współpracy.
Co do dalszej gry w 1 lidze w przypadku braku awansu to ja mam zasadniczą wątpliwość: po tej "restrukturyzacji" to Wisła będzie grała o max utrzymanie. Sorry, o ile jeszcze walka o utrzymanie w ekstraklapie budziła emocje (choć głównie negatywne) to już dziadowanie w 1 lidze nie będzie ich tworzyć. Kto będzie przychodził na takie mecze i utrzymywał klub?
To wszystko są naczynia powiązane. Wisła przetrwała przełom 2018/19 tylko dzięki temu, że budziła emocje i nie była obojętna dla sporej rzeszy ludzi.
Co prawda teraz już ogólnowiślackie dziadostwo stało się codziennością i człowiek niejako do tego przywykł, niemniej cały czas te emocje się tlą.
Jakoś nie mogę sobie ich wyobrazić w "zrestrukturyzowanej" Wiśle.
A jak dla mnie: brak emocji = koniec Wisły w obecnym kształcie.