Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2952
Stary 08.02.2024, 12:04
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
@Tantal, drobna uwaga - Gdańsk nie jest podobnej wielkości do Krakowa.
Wg. oficjalnych danych z 2023 - Kraków 803k mieszkańców, Gdańsk 480k.
A jak zbierzesz niezameldowanych to różnica jeszcze większa zapewne.

Pytanie do ekspertów - czy brak awansu to rzeczywiście 4 liga czy bardziej jak mówił Królewski u Ćwiąkały "potrzeba restrukturyzacji klubu/drużyny", co brzmi bardziej jak wypisanie się z awansu na lata. Dodał jeszcze, żeby dać mu czas, bo prowadzą różne rozmowy i może nie będzie to potrzebne.
To pewnie zależy od tego kilku rzeczy m.in. ile i jak długo są jeszcze w stanie dosypywać czy jakimś podmiotom, którym są winni kasę znudzi się czekanie i wejdą na drogę sądową itp. itd.
Temat restrukturyzacji - jak zaczniemy grać piłkarzami za 3, 5 czy 8 tysięcy to czy to będzie oznaczać utrzymanie na poziomie 1 ligi czy spadek?
Co do rozmów to hmmm... to jakoby prowadzą je od początku 2019 i co z tego dotąd wynikło?
Dodam jeszcze, że po zmianie władzy najpewniej stracimy w lecie głównego sponsora - Orlen. Legenda była (jest?) zakolegowana z pisiurkami i udało się podpisać ładny kontrakt na sponsoring, ale teraz teraz nowy prezes pewnie nie będzie wypłacał kilku mln złotych rocznie na dziadowskich kopaczy z 1 ligi.
Tylko awans da jakiekolwiek pole do rozmów o przedłużeniu.
Odpowiedz cytując