Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2951
Stary 08.02.2024, 12:02
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
@Tantal, drobna uwaga - Gdańsk nie jest podobnej wielkości do Krakowa.
Wg. oficjalnych danych z 2023 - Kraków 803k mieszkańców, Gdańsk 480k.
A jak zbierzesz niezameldowanych to różnica jeszcze większa zapewne.

Pytanie do ekspertów - czy brak awansu to rzeczywiście 4 liga czy bardziej jak mówił Królewski u Ćwiąkały "potrzeba restrukturyzacji klubu/drużyny", co brzmi bardziej jak wypisanie się z awansu na lata. Dodał jeszcze, żeby dać mu czas, bo prowadzą różne rozmowy i może nie będzie to potrzebne.
Gdańsk jako miasto jest oczywiście mniejszy ale Gdańsk jako Trójmiasto jest już porównywalny.
Zaś co do "brak awansu 4 liga" to IMHO bzdura. Synerise stać na utrzymanie Wisły choć coś trzeba będzie pociąć. A ponieważ na Wiśle testowane jest sportowe AI to jest i powód by Wisłę utrzymywać.
Statów z 4 ligi nie ma więc nawet w przypadku braku awansu (tfu, tfu, odpukać) będzie nadal 1 liga.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując