s1mone napisał(a):

|
A dlaczego Jop stawiał na Brodę?
|
Skąd w ogóle teza, że "stawiał"?
Czy wpuszczenie chłopaka na trzy mecze, żeby pokazać, że będzie robił trochę coś innego niż Sobolewski jest juz "stawianiem"?
Poza tym, gdyby nawet Jop naprawdę "stawiał" na Brodę, to nie jest to żadnym argumentem w jakiejkolwiek dyskusji o tym, który z bramkarzy jest słabszy.