Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8306
Stary 08.02.2024, 09:12
s1mone napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego Jop stawiał na Brodę?
Skąd w ogóle teza, że "stawiał"?
Czy wpuszczenie chłopaka na trzy mecze, żeby pokazać, że będzie robił trochę coś innego niż Sobolewski jest juz "stawianiem"?
Poza tym, gdyby nawet Jop naprawdę "stawiał" na Brodę, to nie jest to żadnym argumentem w jakiejkolwiek dyskusji o tym, który z bramkarzy jest słabszy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując