|
Taka prawda, rozumiem, że dla niektórych jestem zakochany w królewiczu, ale nic z tych rzeczy. Zwyczajnie na dzisiaj jestem dobrej myśli i nie mam zamiaru biadolić na zapas. To co jest teraz jest w prostej linii konsekwencją decyzji podejmowanych pod wpływem ego Jakuba, od zwolnienia Hyballi po mianowanie dyrektorem sportowym skompromitowanego wynikiem 1/13 trenera Brzęczka. Wydana wtedy kasa i dramatyczna postawa w pierwszej po spadku rundzie zdeterminowała działania Królewskiego po przejęciu władzy. Manko 2023 roku z tego wszystkiego wynika. Bo mimo drogiej szerokiej kadry, nie miał kto grać i trzeba było płacić kolejnym.
|