Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2937
Stary 07.02.2024, 21:28
Taka prawda, rozumiem, że dla niektórych jestem zakochany w królewiczu, ale nic z tych rzeczy. Zwyczajnie na dzisiaj jestem dobrej myśli i nie mam zamiaru biadolić na zapas. To co jest teraz jest w prostej linii konsekwencją decyzji podejmowanych pod wpływem ego Jakuba, od zwolnienia Hyballi po mianowanie dyrektorem sportowym skompromitowanego wynikiem 1/13 trenera Brzęczka. Wydana wtedy kasa i dramatyczna postawa w pierwszej po spadku rundzie zdeterminowała działania Królewskiego po przejęciu władzy. Manko 2023 roku z tego wszystkiego wynika. Bo mimo drogiej szerokiej kadry, nie miał kto grać i trzeba było płacić kolejnym.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując