Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2935
Stary 07.02.2024, 19:39
Bo w 2022 była jeszcze kasa z ekstraklasy, a w 2023 już nie ma kasy. Więc nie ma się czemu dziwić, w 2022 nie było rezerw, a w 2023 są. Inflacja w 2023 to około 10% same media poszły mocno w górę, a wpływów za wiele nie ma. Jednym słowem wiadomo było, że trzymanie składu kosztującego tyle co w ekstraklasie możliwe jest przez góra dwa sezony w pierwszej lidze bo kasy braknie.

Dlatego potrzebny jest awans.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 07.02.2024 o godz. 19:44.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując