Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8292
Stary 06.02.2024, 20:19
Buchacacha...

Ale jaja. Ma cie na błędzie?

Problemem jest to, że nie literki są twoimi zasadniczymi błędami, nie masz zwyczajnie bladego pojęcia o meritum. Bo jeżeli Rude zwraca uwagę na komunikację bramkarza to nie ze sobą, tylko z obroną i resztą drużyny. A, że w obronie mamy Szweda, Polaków i Hiszpanów to czy bramkarzem będzie Polak czy Hiszpan to wychodzi że komunikacyjnie jeden pies.

Natomiast sugestia, że możliwość pogadania sobie po Hiszpańsku z trenerem miałaby być przewagą Ratona to sugestia, że trener będzie forował każdego Hiszpana, chyba, że któryś Hiszpan nie mówi po Hiszpańsku. Taki pomysł nie za dobrze świadczy o iloczynie, czy jak to tam...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując