Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8290
Stary 06.02.2024, 19:27
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Kochany Droździe, odesłałbym cię do mojego poprzedniego posta, ale ewidentnie go nie zrozumiałeś, więc napiszę jak do debila - mam tu na myśli nie inwektywę - tylko iloraz IQ w przedziale 55-69 :

HANDICUP oznacza DROBNĄ PRZEWAGĘ.

HANDICUP sam w sobie o niczym NIE decyduje.

HANDICUP może coś rozstrzygnąć tyllko wtedy, gdy w ocenie trenera jest dwóch równorzędnych piłkarzy.
Miałeś na myśli handicap?
Bo takie coś jak handicup nie istnieje.
Chciałbym przy okazji zapytać jaki masz iloraz IQ ale takie coś też nie istnieje.
Jest albo IQ (intelligence quotient) albo iloraz inteligencji.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując