|
Wszyscy którzy tu twierdzą że Raton jest słabszy od Brody i chcieliby by grał w 1 jedenastce to mają jeszcze ból dupy który jeszcze nie przeminął po zatrudnieniu Rude, zamiast PMS. I przerzucili swoje zacietrzewienie na parę Raton- Broda.
Miód na moje oczy czytać wypowiedzi obroncow niewątpliwie gorszego Brody, a jeszcze większy będzie, gdy się okaże, że Raton będzie 1 bramkarzem.
|