ta wymiana "poglądów" i "argumentów" na temat słabego i bardzo słabego łapacza jest nawet zabawna
ale zupełnie mnie rozwaliło szukanie jakichkolwiek pozytywów u tak kiepskiego kopacza jak Sobczak
bravo simone zrobiłeś mi wieczór
totalnie alternatywna rzeczywistość

i jeszcze raz
