Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8276
Stary 05.02.2024, 19:33
s1mone napisał(a):Wyświetl post
dla Markusa ów Bonito był lepszym piłkarzem niż Sobczak tylko Sobol zapewne nie potrafił uwolnić jego potencjału
Gdzie coś takiego napisałem?

Kolejna bzdura i czysta fantazja stworzona w żyjącym w alternatywnej rzeczywistości umyśle S1meone, gdzie Broda nie kompromituje się przy dośrodkowaniach, Raton to czyste zło, a młodzi Polacy i Sobczak dają jakość i grają jak z nut. Biegański tam pewnie też nadal jest wybitnym talentem, a Broda sra złotem jeszcze częściej niż Jaroo na forum inwektywami pod adresem Królewskiego.

Czytając to, czasem mam wrażenie, że czytam "Alicję po drugiej stronie lustra". Tyle że on manipuluje świadomie i ma chorą obsesję na punkcie Ratona. Tutaj nie ma o czym dyskutować, tutaj potrzebny jest lekarz.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pytanie czy ma takiego pecha czy po prostu organizm nie nadaje się do wyczynowego uprawiania sportu.
Obawiam się, że to drugie. Dlatego już dawno należało rozglądać się za innym bramkarzem. Nie trzyma się bramkarza, który kompletnie nie umie wychodzić do dośrodkowań jak Broda i jeszcze na dodatek słabo gra nogami. Błąd Kiko.
Ostatnio edytowane przez Markus : 05.02.2024 o godz. 19:44.
Odpowiedz cytując