s1mone napisał(a):

dla Markusa ów Bonito był lepszym piłkarzem niż Sobczak tylko Sobol zapewne nie potrafił uwolnić jego potencjału
|
Gdzie coś takiego napisałem?
Kolejna bzdura i czysta fantazja stworzona w żyjącym w alternatywnej rzeczywistości umyśle S1meone, gdzie Broda nie kompromituje się przy dośrodkowaniach, Raton to czyste zło, a młodzi Polacy i Sobczak dają jakość i grają jak z nut.

Biegański tam pewnie też nadal jest wybitnym talentem, a Broda sra złotem jeszcze częściej niż Jaroo na forum inwektywami pod adresem Królewskiego.
Czytając to, czasem mam wrażenie, że czytam "Alicję po drugiej stronie lustra". Tyle że on manipuluje świadomie i ma chorą obsesję na punkcie Ratona. Tutaj nie ma o czym dyskutować, tutaj potrzebny jest lekarz.
wolfy napisał(a):

|
Pytanie czy ma takiego pecha czy po prostu organizm nie nadaje się do wyczynowego uprawiania sportu.
|
Obawiam się, że to drugie. Dlatego już dawno należało rozglądać się za innym bramkarzem. Nie trzyma się bramkarza, który kompletnie nie umie wychodzić do dośrodkowań jak Broda i jeszcze na dodatek słabo gra nogami. Błąd Kiko.