pepe72 napisał(a):

|
Zawsze można wrzucać wszystko wszędzie tylko po to są nazwy tematów by trzymać się jednego tematu
|
Ja mam wrażenie, że dyskusja na forum ogranicza się do kilku wątków, przy czym wszystkie niesportowe skupione są w tym. Pisanie w innych wątkach trochę mija się z celem.
Moim skromnym zdaniem jeśli dyskutuje się tutaj o nieistniejących systemach AI w klubie albo mocno wirtualnych firmach prezesa klubu to tym bardziej można podyskutować o finansach samego klubu.