Wyświetl pojedynczy post
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2926
Stary 05.02.2024, 19:05
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Zawsze można wrzucać wszystko wszędzie tylko po to są nazwy tematów by trzymać się jednego tematu
Ja mam wrażenie, że dyskusja na forum ogranicza się do kilku wątków, przy czym wszystkie niesportowe skupione są w tym. Pisanie w innych wątkach trochę mija się z celem.

Moim skromnym zdaniem jeśli dyskutuje się tutaj o nieistniejących systemach AI w klubie albo mocno wirtualnych firmach prezesa klubu to tym bardziej można podyskutować o finansach samego klubu.
Odpowiedz cytując