Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2921
Stary 05.02.2024, 14:08
Póki Wisła nie będzie samofinansującym się przedsiębiorstwem to tak będzie cały czas, w zasadzie to będzie zawsze skazane na portfel akcjonariuszy.
W PL tylko Lech może sobie pozwolić na taki komfort. Do całej reszty albo dokłada gmina albo właściciele (Raków, Legia).

Zapewne wiele rzeczy byłoby przykrytych gdyby wynik sportowy się zgadzał, ale to się jeszcze długo nie będzie zgadzać.
Odpowiedz cytując