Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2911
Stary 04.02.2024, 09:45
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Tak, tak. Lepiej dać się takiemu smieciowi jak drozd obrażać. Śmieć, który insynuuje że ja byłem za zwolnieniem Hyballi i swoimi wpisami na forum ruszyłem całą machinę potrzebna do zwolnienia Hyballi.
Taka była prawda pajacu. Swoim ptasim móżdżkiem tego nie pojmujesz, ale to durnych zachowań nie tłumaczy. Teraz swoją sraczką na zapas robisz to samo. Dlatego nie pitol o obrażaniu bo, "w słownikach ludzi kulturalnych nie ma słów dostatecznie obelżywych..."
Ostatnio edytowane przez Drozd : 04.02.2024 o godz. 09:50.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując