Jaroo1 napisał(a):

Tak, tak. Lepiej dać się takiemu smieciowi jak drozd obrażać. Śmieć, który insynuuje że ja byłem za zwolnieniem Hyballi i swoimi wpisami na forum ruszyłem całą machinę potrzebna do zwolnienia Hyballi.
|
Taka była prawda pajacu. Swoim ptasim móżdżkiem tego nie pojmujesz, ale to durnych zachowań nie tłumaczy. Teraz swoją sraczką na zapas robisz to samo. Dlatego nie pitol o obrażaniu bo, "w słownikach ludzi kulturalnych nie ma słów dostatecznie obelżywych..."