Karherop napisał(a):

Czyli kontestujesz zdanie choćby trenera Jopa, który świadomie stawiał na słabszego bramkarza? Czy to jest sabotażysta? A może to trener Sobolewski był lepszym selekcjonerem i znawca kunsztu bramkarskiego wraz ze swoim asystentem Łaciakiem
Jak Rude postawi na Brodę to też zarzucisz mu że chce promować młodych Polaków i chce aby Wisła zbankrutowała? To akurat pytanie do kolegi @wolfy-iego, który o już w swoim stylu rzuca absurdem nie na temat
|
Ja reaguję na oszołomów takich jak Ty, robiących burzę w szklance wody. Rude wystawi kogo uzna za lepszego - nie moja decyzja. Jak nie będzie to Broda (a pewnie nie będzie) to odklejeńcy tacy jak Ty i s1mone zaczną histerię i najazdy na trenera, podobnie "krakowscy dziennikarze" i trybuny. To nikomu nie pomaga.
Masz nierówno pod kopułą w kwestii naszych wychowanków i od dawna z każdego leszcza robisz wunderkida którego trzeba promować - nawet kosztem wyników. Co okienko mamy nowe mega talenty typu Warczak czy Szywacz które MUSZĄ DOSTAĆ SZANSĘ. Większość fujar o które robiłeś raban w ostatnich latach jest już poza Wisłą. Większość definitywnie. Nie wygląda żebyś wyciągnął z tego jakiekolwiek wnioski...
I tak to się kręci.
Jop to żaden trener, tak jak Sobolewski. Ma zerowe doświadczenie i zerowe osiągnięcia w zawodzie. Może kiedyś zrobi karierę, może nie. To na kogo stawiał nie ma żadnego przełożenia na nic, tak jak pomysły Sobolewskiego na stałe fragmenty gry czy taktykę.
Także odpuść sobie tanią demagogię. Rzygam już nią.