skarabeus napisał(a):

Nie zawsze musi grac lepszy zawodnik. Czasem musi grac ten, ktory lepiej wykonuje zadania. Umiejetnosci czasami sa drugorzedne.
Patrz na reprezentacje Anglii za czasow Beckhama. To byl samograj a ugral cale zero.
|
Tylko nie dotyczy to bramkarza. Bo to dość specyficzna pozycja.