FraMat napisał(a):

|
Przecież wszyscy zgadzamy się że Raton jest słaby. Problem jest inny : Broda jest jeszcze słabszy.
|
Czyli kontestujesz zdanie choćby trenera Jopa, który świadomie stawiał na słabszego bramkarza? Czy to jest sabotażysta? A może to trener Sobolewski był lepszym selekcjonerem i znawca kunsztu bramkarskiego wraz ze swoim asystentem Łaciakiem
Jak Rude postawi na Brodę to też zarzucisz mu że chce promować młodych Polaków i chce aby Wisła zbankrutowała? To akurat pytanie do kolegi @wolfy-iego, który o już w swoim stylu rzuca absurdem nie na temat