Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8245
Stary 03.02.2024, 22:24
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Przecież wszyscy zgadzamy się że Raton jest słaby. Problem jest inny : Broda jest jeszcze słabszy.
Czyli kontestujesz zdanie choćby trenera Jopa, który świadomie stawiał na słabszego bramkarza? Czy to jest sabotażysta? A może to trener Sobolewski był lepszym selekcjonerem i znawca kunsztu bramkarskiego wraz ze swoim asystentem Łaciakiem

Jak Rude postawi na Brodę to też zarzucisz mu że chce promować młodych Polaków i chce aby Wisła zbankrutowała? To akurat pytanie do kolegi @wolfy-iego, który o już w swoim stylu rzuca absurdem nie na temat
Ostatnio edytowane przez Karherop : 03.02.2024 o godz. 22:30.
Odpowiedz cytując