Markus napisał(a):

Uważaj Wolfy, bo pisząc w ten sposób wyjaśniasz nie tylko Karheropa, ale też właśnie S1meone, Koalika, Mixucoś tam i resztę tego towarzystwa adoracji polskich "młodych zdolnych" nawet kosztem wyników Wisły.
|
"coś tam" to akurat masz w dowodzie w rubryce płeć.
No właśnie mi zależy na wynikach i Broda według mnie jest pewniejszą opcją. I mam w dupie czy to będzie Broda czy jakiś wynalazek z wysp Samoa co uczył się bramkarskiego fachu łapiąc ryby gołymi rękoma. Po prostu dla mnie Raton jest leszczem, Broda jest mniejszym leszczem i tyle. Widocznie nie tylko ja uważam że gość jest słaby skoro całą karierę praktycznie przesiedział na ławie. I być może kwestia jest w jego słabej psychice tylko gówno mnie to obchodzi. Niech ją sobie naprawi i wtedy stoi między słupkami.
Elektryk z Hiszpańskiej Galicji.