Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8243
Stary 03.02.2024, 20:26
Markus napisał(a):Wyświetl post
Uważaj Wolfy, bo pisząc w ten sposób wyjaśniasz nie tylko Karheropa, ale też właśnie S1meone, Koalika, Mixucoś tam i resztę tego towarzystwa adoracji polskich "młodych zdolnych" nawet kosztem wyników Wisły.
"coś tam" to akurat masz w dowodzie w rubryce płeć.

No właśnie mi zależy na wynikach i Broda według mnie jest pewniejszą opcją. I mam w dupie czy to będzie Broda czy jakiś wynalazek z wysp Samoa co uczył się bramkarskiego fachu łapiąc ryby gołymi rękoma. Po prostu dla mnie Raton jest leszczem, Broda jest mniejszym leszczem i tyle. Widocznie nie tylko ja uważam że gość jest słaby skoro całą karierę praktycznie przesiedział na ławie. I być może kwestia jest w jego słabej psychice tylko gówno mnie to obchodzi. Niech ją sobie naprawi i wtedy stoi między słupkami.

Elektryk z Hiszpańskiej Galicji.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując