Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8226
Stary 03.02.2024, 09:45
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Broda to drewniany klocek przyspawany do linii. W dupie mam jego rzekomy i mocno wątpliwy "potencjał", który nic Wiśle nie daje.
Dokładnie. Broda zawsze był beznadziejnym bramkarzem. Ponadto był i moim zdaniem nadal jest jednocześnie bramkarzem jeszcze słabszym i mniej potrafiącym niż również słaby Raton, co najlepiej świadczy o tym jego rzekomym potencjale i przydatności dla Wisły.

Nie tędy droga, jeśli poważnie myślimy o budowie silnej drużyny.
Odpowiedz cytując