Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8223
Stary 03.02.2024, 04:50
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Trzymam kciuki by Raton wygrał rywalizację.
Jak Karherop dostanie wylewu, to będzie Twoja wina Robisz to złośliwie.

Broda to drewniany klocek przyspawany do linii. W dupie mam jego rzekomy i mocno wątpliwy "potencjał", który nic Wiśle nie daje.

Loska był do wzięcia za darmo. To akurat dobry bramkarz, zdecydowanie lepszy niż Raton czy Broda. Nie wiem czy on ma taki gigantyczny kontrakt że nas nie było na niego stać, czy po prostu podejście do pozycji bramkarza mamy takie jak do trenera...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując