leszekpw napisał(a):

|
Trzymam kciuki by Raton wygrał rywalizację.
|
Jak Karherop dostanie wylewu, to będzie Twoja wina

Robisz to złośliwie.
Broda to drewniany klocek przyspawany do linii. W dupie mam jego rzekomy i mocno wątpliwy "potencjał", który nic Wiśle nie daje.
Loska był do wzięcia za darmo. To akurat dobry bramkarz, zdecydowanie lepszy niż Raton czy Broda. Nie wiem czy on ma taki gigantyczny kontrakt że nas nie było na niego stać, czy po prostu podejście do pozycji bramkarza mamy takie jak do trenera...