Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8213
Stary 02.02.2024, 21:23
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Raton podawał do Sapały i jeżeli Sapała mógł piłkę przyjąć, a postanowił ją sobie przepuścić to Sapała zawalił bramkę, a nie Raton. Choć podawanie piłki do środka do kolegi odwróconego przodem do własnej bramki tak właśnie może się skończyć. To jest zwyczajny błąd taktyczny i proszenie się o smród. Obaj dali dupy.
No jak to było podanie do Sapały to chyba "TROCHĘ" niedokładne o jakieś 1.5 metra. Niebywałe że jest tu fanklub tego hiszpańskiego elektryka. Później się dziwić że polki rozkładają nogi przed hiszpanami z erasmusa...
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując