Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8210
Stary 02.02.2024, 20:25
Moim zdaniem takie granie przez bramkarza do środka to jest proszenie się o gola. Natomiast co do Sapały on zwyczajnie ma naturę cwaniaczka, tylko otaczający go klimat pracy i zaangażowania, stworzony przez Rude, wymusza na nim ślady koncentracji, ale jak się zapomni to wyłazi z niego leser i olewacz. W pierwszej połowie też po stracie ruszył do tyłu dopiero jak spostrzegł, że wszyscy inni wracają.

Co do bramkarzy. Raton jest szybszy i lepszy technicznie, aktualnie ogólnie trochę lepszy niż Broda. Broda jest młodszy, ma lepsze warunki fizyczne i moim zdaniem ma potencjał rozwojowy. Ani jeden ani drugi nie gwarantuje spokoju w tyłach. Może zdrowa rywalizacja sprawi, że obaj będą w formie i to trochę poprawi sytuację. Ten Loska z Niecieczy, jest niezły.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując