Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8206
Stary 02.02.2024, 19:14
Raton podawał do Sapały i jeżeli Sapała mógł piłkę przyjąć, a postanowił ją sobie przepuścić to Sapała zawalił bramkę, a nie Raton. Choć podawanie piłki do środka do kolegi odwróconego przodem do własnej bramki tak właśnie może się skończyć. To jest zwyczajny błąd taktyczny i proszenie się o smród. Obaj dali dupy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując