Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8202
Stary 02.02.2024, 18:25
O, Raton zawalił gola.

Nowe, nie znałem.





Szkoda mi już słów na tego turystę. On powinien zostać dyscyplinarnie wypier***ony z klubu.


To jest najgorszy bramkarz jaki u nas bronił od momentu wejścia Cupiała, jeśli nie w całej historii klubu.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 02.02.2024 o godz. 18:32.
Odpowiedz cytując