Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8198
Stary 02.02.2024, 17:35
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Przy okazji, Sapała wygląda mi na niezłego sabotażystę. Na de facto dwie stracone bramki (karnego z dupy nie liczę) w obu był zamieszany. Raz stracił, raz nie zareagował, chociaż przy drugim to ewidentnie bardziej Raton dał dupy (przy pierwszym był bez szans). To ja już wolę Bashę.
Widzimy po raz kolejny, że Sapale żaden bramkarz nie powinien podawać piłki pod pressingiem, bo nasz polski gwiazdor nawet jak poprosi o nią wskazując na konkretne miejsce, w każdej chwili może uznać, że jednak dupy mu się nie chce tam ruszyć i zatrzyma się w pół kroku, albo zmieni zdanie, albo jeszcze coś. Ot, Sapała.
Odpowiedz cytując