wolfy napisał(a):

|
I absolutnie NIE musimy wybierać spośród tej dwójki, bo jest też opcja nr 3 - znajdź kogoś lepszego. I to powinien być nasz priorytet. Nie napastnik, 10-tka czy nawet stoper, tylko bramkarz. [/B]
|
O ile stać nas na to, żeby znaleźć i sprowadzić w zimie kogoś lepszego. Bo jeśli nie, to absolutnie będziemy musieli wybierać właśnie z tej dwójki
