Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8190
Stary 02.02.2024, 16:59
Markus napisał(a):Wyświetl post
Stępak był zwinny. Ale to na razie za mało. Potrzebujemy porządnego bramkarza, bo obecnie takiego nie mamy. Przy straconym golu nie popisał się również Sapała, który najpierw pokazywał Ratonowi gdzie ma podać, a potem nagle stanął i w ogóle tam nie pobiegł.

Do ataku również potrzebujemy kogoś znacznie lepszego niż Sobczaka. Te dwie sprawy będą mogły kosztować Wisłę utratę punktów.

Jestem mile zaskoczony tym, jak obecnie Gogół potrafi mocno stać na nogach i nie jest łatwy do przewrócenia w momencie, w którym prowadzi piłkę.
No Sapała ma odpały, zwłaszcza w obronie jest groźny, ale jednak Raton się nie popisał.

Osobiście traktuję ten sparing jako zwycięstwo, trudno poważnie traktować tureckich sędziów, ale kilka minusów i znaków zapytania jest.

Stępak fajnie wyglądał, zdecydowanie lepiej niż kiedyś Frątczak (o co nietrudno), ale wiadomo - bramkarz na jedynkę potrzebny od dwóch i pół roku? Tylko u nas nie traktuje się poważnie tej pozycji. Nigdy się nie traktowało. Broda zresztą też odwalił podobny cyrk przy krótkim wyprowadzaniu piłki, tylko Carbo uratował się faulem na żółtą. Ale przecież Broda to talent, jak kiedyś Biegański...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując