Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8187
Stary 02.02.2024, 15:12
Jest kilka spraw, ktore mogą kosztowac Wisłę awans.
Ale zdecydowanie jedną z najpoważniejszych jest brak bramkarza na dobrym poziomie.
Mamy dwóch bramkarzy z poważnymi wadami oraz calkowicie nieopierzonego mlodziaka.
Drugim slabym punktem jest zdecydowanie Sapała jako potencjalnie pierwszy zmiennik w środku pola.
Gość wydaje się być mentalnie poza grą, jest niesamowicie niechlujny.
Na Bashę wiadomo, że nie ma co liczyć.
Natomiast Gogół.zdecydowanie wygrywa rywalizację z Dudą.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując