Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8186
Stary 02.02.2024, 15:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Z ciekawostek - podoba mi się nasz młody bramkarz, fajnie wychodził do dalekich piłek. Bronić nie bardzo miał co. Przydałby się bramkarz na jedynkę.
Stępak był zwinny. Ale to na razie za mało. Potrzebujemy porządnego bramkarza, bo obecnie takiego nie mamy. Przy straconym golu nie popisał się również Sapała, który najpierw pokazywał Ratonowi gdzie ma podać, a potem nagle stanął i w ogóle tam nie pobiegł.

Do ataku również potrzebujemy kogoś znacznie lepszego niż Sobczaka. Te dwie sprawy będą mogły kosztować Wisłę utratę punktów.

Jestem mile zaskoczony tym, jak obecnie Gogół potrafi mocno stać na nogach i nie jest łatwy do przewrócenia w momencie, w którym prowadzi piłkę.
Ostatnio edytowane przez Markus : 02.02.2024 o godz. 15:05.
Odpowiedz cytując