Karherop napisał(a):

Tak, tak, na pewno żaden trener wcześniej nie mówił nic podobnego
Ciekawsza kwestia jest podchodzenie na poważnie do sparingów, tego nie było przy poprzednikach.
|
A gdzie ja piszę, że nikt podobnie wcześniej nie mówił? Ja tylko zwracam uwagę, że po wygranym meczu była zwyczajna zjeba za opieprzanie się. Pośrednio wyjaśniająca przyczynę niektórych wyników z poprzedniej rundy. Czyli olewactwo i brak koncentracji.