Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93225
Stary 01.02.2024, 21:47
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tak, tak, na pewno żaden trener wcześniej nie mówił nic podobnego

Ciekawsza kwestia jest podchodzenie na poważnie do sparingów, tego nie było przy poprzednikach.
A gdzie ja piszę, że nikt podobnie wcześniej nie mówił? Ja tylko zwracam uwagę, że po wygranym meczu była zwyczajna zjeba za opieprzanie się. Pośrednio wyjaśniająca przyczynę niektórych wyników z poprzedniej rundy. Czyli olewactwo i brak koncentracji.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując