Cytat:
Ale chłopie jesteś bezdennie głupi
Każde dziecko w przedszkolu wie z jaką grą kojarzy się Barcelona i pod taką grę nasi stworzyli algorytm, który wypluł 10 nazwisk. Proste.
Jednak ty w swoim amoku w swojej sraczce znowu zostałeś przez Królewskiego oszukany. Wyrazy współczucia.
|
Ty jesteś tak głupi, tak naiwny, że szkoda gadać.
I miałeś psie przeprosić za oczernianie mnie. Nawet na tyle godności nie masz żeby odszczekać swoje bzdury.
Jaro stworzył algorytm xd wpisuje wiek trenera, szuka takich żeby mieli dobrą średnią punktową i np lubili grać ofensywnie. Wow, no dojebany algorytm. I czym to się różni od zwykłej wiedzy przeciętnego dyrektora sportowego, ktory sam sobie umie wpisac w internety, czy popytać znajomych, srodowisko o najlepszych rokujących trenerów z najlepszych lig świata?
Jakim trzeba być debilem aby z takiej listy trenerów się cieszyć czy robić wielkie halo?
No nie wierzę, znalazł trenerów z najlepszych lig, ale odkrycie xd Dlaczego tam nie ma trenerów z Polski, Czech, Chorwacji z III ligi hiszpańskiej np wielkiego Rude? Co to za odkrycie polecić najlepszych trenerów z najlepszych lig? Algorytm nie umie wyszukać kozaka, prawdziwego diamentu trenerskiego z jakiejś niszowej ligi?
Kiedy wy się ....a obudzicie
