Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2900
Stary 01.02.2024, 09:50
Cytat:
Ale chłopie jesteś bezdennie głupi

Każde dziecko w przedszkolu wie z jaką grą kojarzy się Barcelona i pod taką grę nasi stworzyli algorytm, który wypluł 10 nazwisk. Proste.

Jednak ty w swoim amoku w swojej sraczce znowu zostałeś przez Królewskiego oszukany. Wyrazy współczucia.
Ty jesteś tak głupi, tak naiwny, że szkoda gadać.
I miałeś psie przeprosić za oczernianie mnie. Nawet na tyle godności nie masz żeby odszczekać swoje bzdury.

Jaro stworzył algorytm xd wpisuje wiek trenera, szuka takich żeby mieli dobrą średnią punktową i np lubili grać ofensywnie. Wow, no dojebany algorytm. I czym to się różni od zwykłej wiedzy przeciętnego dyrektora sportowego, ktory sam sobie umie wpisac w internety, czy popytać znajomych, srodowisko o najlepszych rokujących trenerów z najlepszych lig świata?

Jakim trzeba być debilem aby z takiej listy trenerów się cieszyć czy robić wielkie halo?
No nie wierzę, znalazł trenerów z najlepszych lig, ale odkrycie xd Dlaczego tam nie ma trenerów z Polski, Czech, Chorwacji z III ligi hiszpańskiej np wielkiego Rude? Co to za odkrycie polecić najlepszych trenerów z najlepszych lig? Algorytm nie umie wyszukać kozaka, prawdziwego diamentu trenerskiego z jakiejś niszowej ligi?

Kiedy wy się ....a obudzicie
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując