Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8177
Stary 31.01.2024, 21:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Możesz się śmiać, ale moim zdaniem takie nagłe przestawienie z lig hiszpańskojęzycznych na seans rundy (albo nawet półtora) w wykonaniu Wisły Sobolewskiego musi zostawić ślad w psychice. Ja pare razy miałem robić analizy meczy (czy gry Brody) a ostatecznie wolałem wyszorować kibel i umyć łazienkę. Raz mnie żona zapytała czemu co chwilę czyszczę sedes.
Może dlatego Hybala zaczął wykręcać suty? Przed Wislą nie miał opini wariata. Rude też nie ma. Jak go będą wyprowadzać w kaftanie to trzeba uczciwie uznać że to nie AI, to Wisła...
Też doceniam fachowość trenera, który już na rozmowy z Jarem był przygotowany z naszych meczów.
Miejmy nadzieję, że jako nauczyciel z akademii widział różne przypadki i jednak nie skończy w Kobierzynie

A twój kwiecisty styl robi mi dzień
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując