Możesz się śmiać, ale moim zdaniem takie nagłe przestawienie z lig hiszpańskojęzycznych na seans rundy (albo nawet półtora) w wykonaniu Wisły Sobolewskiego musi zostawić ślad w psychice. Ja pare razy miałem robić analizy meczy (czy gry Brody) a ostatecznie wolałem wyszorować kibel i umyć łazienkę. Raz mnie żona zapytała czemu co chwilę czyszczę sedes.
Może dlatego Hybala zaczął wykręcać suty? Przed Wislą nie miał opini wariata. Rude też nie ma. Jak go będą wyprowadzać w kaftanie to trzeba uczciwie uznać że to nie AI, to Wisła...